WORK FLOW

תהליכים דיגיטליים

הפוך כל נייר מיושן לתהליך עבודה חכם ודיגיטלי

מערכת פורמלי הופכת כל מסמך לתהליך עסקי דיגיטלי ומאפשרת ללקוחות הארגון להשלים תהליכי עבודה מורכבים במהירות, תוך שימוש במחשב או בטלפון הנייד מכל מקום ובכל זמן

תהליכים דיגיטליים

פלטפורמה עוצמתית לניהול תהליכים דיגיטליים הכוללת תכונות ופיצ'רים מדהימים!

פשט את זרימת העבודה שלך על ידי הפיכת תהליכים מגושמים לתהליכי עבודה אוטומטיים. בעזרת טפסים רבי עוצמה, סקרים, מסמכים וחתימות דיגיטליות פורמלי מייעלת תהליכי עבודה מורכבים לתהליכים דיגיטליים תוך דקות.

תיאור תהליכים דיגיטליים

גרור ושחרר שדות

בעזרת ממשק ה- Drag & Drop של פורמלי תוכל לבנות טפסים לטלפון הנייד ולמחשב בכדי להחליף טפסי נייר ולספק צוותים בשטח טפסים דיגיטליים לאיסוף נתונים נטול שגיאות.

שמור והמשך

במקרים רבים הטפסים מורכבים למילוי בתהליך מילוי רציף. בפורמלי ניתן לשמור את ההתקדמות בתהליך תוך כדי מתן אפשרות ולחזור לאותה נקודה בתהליך מאוחר יותר.

עיצוב ומיתוג

על מנת לאפשר להגביר את זיהוי המותג ולספק חוויה אישית למשתמשים שלך פורמלי מאפשרת לעצב את כל החלקים בטפסים תוך שמירה על צבעי המיתוג בצורה פשוטה ומקצועית.

חתימה דיגיטלית

פורמלי מספקת הצפנה ונעילה של הקבצים בחתימה דיגיטלית מאובטחת כמשמעה בחוק חתימה אלקטרונית בישראל, כך שתוכלו לאסוף חתימות שאתם יכולים להסתמך עליהן.

לוגיקה עסקית

פורמלי מאפשרת לקבוע חוקים עסקיים, מעברים הכרחיים, שדות חובה, התניות לוגיות בין שדות ובקרה על שלמות הנתונים שמוקלדים בטפסים ועל הנתונים המוחזרים לארגון.

טפסים מותאמים לנייד

פשט את העבודה בעסק שלך באמצעות תהליך דיגיטלי לטלפון נייד ואפשר ללקוחותיך להשלים כל תהליך עסקי מורכב ככול שיהיה תוך שימוש בטלפון הנייד מכל מקום ובכל זמן.

תבניות טפסים

פורמלי מאפשרת ליצור במהירות וביעילות תבניות טפסים למסמכים שאתה עושה בהם שימוש לעתים קרובות, שמור את העיצוב והשדות שיצרת לשימוש חוזר בלחיצת כפתור אחת בלבד.

אימות נתונים בשדות

פורמלי מנתחת את הטפסים ומאפשרת לבצע מניפולציות על השדות והצלבת מידע בטפסים On The Fly, כך שתוכל לאסוף בקלות נתונים נקיים משגיאות וטפסים נטולי נייר.

לידים והמרות

פורמלי מאפשרת לאסוף נתונים בזמן אמת ממשתמשים שנטשו את תהליך מילוי הטפסים לפני שהשלימו אותו. ניתוח המידע חשוב בכדי לשפר המרות ונקודות בעייתיות בתהליך.

תכונות לניתוח נתונים​

פורמלי מספקת כלים חזקים לניתוח ומאפשרת לאסוף תובנות הניתנות לפעולה מנתוני הטפסים שלך, לשפר את שיעורי ההמרה ולבצע אופטימיזציה של אסטרטגיית השיווק שלך תוך שילוב תהליכים דיגיטליים יעילים.

אפיון תהליכים דיגיטליים

אישורים והתראות

בכל נקודת זמן פורמלי מעדכנת את ססטוס ההתקדמות של הלקוח במערכת. בסיום התהליך פורמלי מודיעה למשתמשים ששליחת הטופס שלהם התקבלה בהצלחה בצירוף עותק מהימן.

העלאות קבצים

בחלק גדול מהתהליכים אנו נדרשים להעלות קבצים חצוניים. פורמלי מאפשרת לאסוף בקלות צילומי מסמכים, קבצים, תמונות ולנתב אותם אוטומטית לאחסון במערכות הארגון.

מיזוג נתונים

פורמלי מציעה אפשרויות רבות לאינטגרציה פשוטה ומהירה, תוכלו לשלב את המידע הארגוני בטפסים הדיגיטליים של פורמלי, בכלי השיווק והערוצים הדיגיטליים המועדפים עליכם.

יצוא נתונים ל- PDF

פורמלי מאפשרת להמיר בקלות את נתוני הטפסים שנשמרו לפורמט PDF  כך שתוכל להוריד את הקבצים בכל רגע נתון ולשתף אותם עם לקוחות ומשתמשים אחרים.

חישוב נתונים

פורמלי מאפשרת להגדיר מקטעי טפסים ושדות חישוביים לצורך עיבוד וניהול תשלומים תוך כדי ביצוע אוטומציה של חישובים בטפסים דיגיטליים.

איסוף תשלומים

פורמלי מאפשרת ליצור תהליכי עבודה וטפסים לצורך ביצוע תשלום מאובטח ואמין על ידי חיבור הטפסים הדיגיטליים לשער המועדף על הארגון ובכך להשלים עסקאות בצורה מהירה.

אבטחת מידע בתהליכים דיגיטליים

אבטחת מידע

מזה 22 שנים שפורמלי מפתחת מערכות טפסים חכמים, כחלק מתהליכי עבודה וניהול ידע בבנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות וארגונים גדולים. כתוצאה מכך, פורמלי מקפידה לשמור על רמת אבטחה גבוהה ביותר. הטפסים והנתונים נשמרים בשרתים בישראל ומוגנים באמצעים ובסטנדרטים מחמירים במיוחד.

שבילי ביקורת

כל מסמך המופק במערכת פורמלי מקבל נתיב ביקורת מקיף במיוחד. פורמלי מספקת מעקב אחר כל פעולה שנעשית במסע הדיגיטלי ומצרפת אותה לקובץ ה- PDF דיגיטלית כחוק.

עמידה ברגולציה

שימוש בטכנולוגיית חתימת כתב יד דיגיטלית מאובטחת של חברת פורמלי, מאפשרת לכל ארגון לנהל מערכת שיווק ומכירה, תוך שמירה על החוקים והתקנות הקבועות בחוק.

חתימה דיגיטלית מאובטחת

פורמלי מספקת הצפנה ונעילה של הקבצים בחתימה דיגיטלית מאובטחת כמשמעה בחוק חתימה אלקטרונית בישראל, כך שתוכלו לאסוף חתימות שאתם יכולים להסתמך עליהן.

הגנת סיסמה

פורמלי מאפשרת להוסיף שכבת הגנה ואבטחה נוספת למסמכים שנשלחו ללקוח על ידי דרישה לפתיחת המסמכים באמצעות הזדהות בסיסמת גישה חזקה.

סיסמה חד - פעמית

פורמלי מאפשרת פתיחת מסמכים באמצעות מנגנון סיסמה חד פעמית לצורך אימות אחד בלבד ובכך מאפשרת למשתמשים וללקוחות להשתמש באימות חזק.

תקן PCI

על מנת להבטיח הגנה על נתוני כרטיסי אשראי בכל סביבה בה הם מאוחסנים, מועברים או מעובדים, פורמלי מממשת הפעלה של תקן PCI  בטפסים הדיגיטליים.

התאמת תהליכים דיגיטליים

המשך להשתמש בכל הכלים והתוכנות שאתה אוהב

פורמלי משתלבת בצורה מושלמת עם כל תוכנה ארגונית למילוי טפסים ותהליכים דיגיטליים. פורמלי מתחברת לשירותים, יישומים ותוספים של צד שלישי בכדי שתוכל להמשיך לעבוד עם אותם כלים שאתה צריך.

Outlook

פורמלי משתלבת בצורה שקופה וחלקה בתוך תוכנת OutLook כך שתוכל למלא ולחתום מסמכים ישירות מהמייל בצורה מהירה ויעילה

MS Word

פורמלי משתלבת בצורה שקופה וחלקה בתוך תוכנת Word כך שתוכל לחתום על מסמכים ישירות מתוכנת Word בלחיצת כפתור אחת

Microsoft 365

פורמלי מתחברת לשירותים, יישומים ותוספים של Microsoft 365 בכדי שתוכל להמשיך לעבוד עם אותם כלים שאתה רגיל להשתמש יום יום.

Dynamic CRM

פורמלי מתחברת לשירותים, יישומים ותוספים של Dynamic CRM בכדי שתוכל להמשיך לעבוד עם אותם כלים שאתה רגיל להשתמש יום יום.

SAP - All Versins

פורמלי מתחברת לשירותים, יישומים ותוספים בכל הגרסאות של SAP בכדי שתוכל להמשיך לעבוד עם אותם כלים שאתה רגיל להשתמש יום יום.

Sales Force

פורמלי מתחברת לשירותים, יישומים ותוספים של Sales Force בכדי שתוכל להמשיך לעבוד עם אותם כלים שאתה רגיל להשתמש יום יום.

גישה לתהליכים דיגיטליים

טפסים לטלפון נייד

שלח מסמכים ללקוחות למילוי וחתימה דיגיטלית באמצעות הודעת טקסט, וואטס-אפ או דואר אלקטרוני ואפשר ללקוחותיך להשלים כל תהליך תוך שימוש בטלפון הנייד מכל מקום ובכל זמן

אנחנו אוהבים להוציא לפועל פרויקטים בהתאמה אישית

אנו מכירים בחשיבות הרבה של להתאים את מערכת פורמלי לכל ארגון בהתאם לצרכים הייעודים שלו, לכן אנו מאפשרים שינויים בכל דרכי ההפעלה של מערכת פורמלי בכדי לאפשר מקסימום נוחות ויעילות לעובדי הארגון תוך שילוב תהליכים דיגיטליים יעילים.

פרוייקטים בתהליכים דיגיטליים